Donderdag 25 april

Vandaag opnieuw kans op een NO-windswell. Nu zouden er ook noordelijk wat meer golven moeten zijn, omdat het daar ook flink gaat waaien. De windrichting blijft NO, dus is het kleiner maar iets cleaner dan gisteren het geval was. Vrijdag is er niet genoeg wind voor golven. Boven de centrale Noordzee waait het dan wel hard uit oostelijke richting. De friese wadden hebben dan golven, maar de swell komt de bocht niet om en bereikt de westkust niet. Een legitieme reden om naar Ameland af te reizen voor het Madnes Surf & Muziek-festival!

Geen Reacties op “Donderdag 25 april”

  1. Dat klinkt niet best voor zandvoort.
    De komende week ziet er ook niet denderend uit.
    Kan het sketeboard wel weer eens uit de kast halen.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. net nog 2 uurtjes gelongboard, was af en toe nog best lache, en heerlijk zonnetje natuurlijk

    Thumb up 0 Thumb down 0

  3. Toch vanavond een poging wagen.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  4. Enig zicht op zaterdag, zondag neptunus?

    Thumb up 0 Thumb down 0

  5. omdat het hier redelijk flat is hier de fotos van het Indo swell event om bij weg te dromen:
    http://magicseaweed.com/Indos-Big-Week-Vol-I-Content/1670/1/#pageTitle

    Thumb up 0 Thumb down 0

  6. Veel wind staat er dit weekend niet op de Noordzee, dus we zullen het vooral moeten hebben van het zeewind effect in de middag. Nu valt hoog water steeds laat op de middag en avond, dus dat is eigenlijk de enige positieve mededeling van het hele verhaal.

    Kijk voor het weekendweer op http://www.meteo.ziltmagazine.com/actueel/videoactueel_controller.swf

    Thumb up 0 Thumb down 0

  7. Mwah ik was so eager om weer een stapje te maken in de wereld die progressie heet…

    Thumb up 0 Thumb down 0

  8. flat flat flat.. beter gaan golfen of zo..

    Thumb up 0 Thumb down 0

  9. ik zag gister mensen erin gaan bij wijkie!! te bizar voor woorden…ik weet niet wat ze gingen doen, de golven…ik bedoel de rimpeling kwamen net tot aan de enkels…..

    Thumb up 0 Thumb down 0

Laat een reactie achter