Vrijdag 26 juni
Zo goed als flat…. met uitzondering van de noordelijke wadden. Daar een vrij krachtige noordooster. Klik op webcam strand van VVV Ameland. Daar zie je de Madnes tent reeds staan, maar verder is het nog rustig. Er zijn overigens nog steeds een aantal tickets verkrijgbaar! Vandaag aan de hollandse westkust nog net genoeg branding voor de beginnende surfer. Met een hoogte van 20-30 centimeter is het niet veel, maar met bijna geen wind uit voornamelijk oostelijke richting zijn er ideale oefencondities. Het weekend geeft weinig verandering en naarmate de week vordert, wordt het alleen maar slechter. Tijd om eens de nodige repairs uit te voeren!
Geplaatst onder: Surfweer





Waarom geeft Magicseaweed voor zandvoort & bergen een swell van 1,5m voor het weekend, terwijl wijk en scheveningen niet meer dan 30 cm krijgen?
Magic werkt met beschikbare roosterpunten. Voor Scheveningen zou waarschijnlijk het punt bij boei 12 gebruikt worden, dicht bij de kust. Zie http://www.surfweer.nl/meer/
Voor Bergen en Zandvoort worden de roosterpunten bij boei 09 of 10 gebruikt. Ver in zee en daar staan inderdaad golven door de oostelijke wind…
Duidelijk, geen surf dus
Check ook de advanced view optie op Magic om te bepalen wat voor type swell het is… en richting is ook niet geheel onbelangrijk
http://magicseaweed.com/Zandvoort-Surf-Report/146/multiSwell/europe/
Krijgt Texel ook nog wat dit weekend? of moet je echt op Ameland of Terschelling zitten?
linken naar bufo repair kits? ik dacht dat die dingen onverwoestbaar waren
Onverwoestbaar zijn ze zeker niet. Dus zo’n repair kit is wel handig als je met je vrienden echt niets te doen hebt dit weekend en hetzelfde doet als in dit filmpje.
Niks is onverwoestbaar…..
nou lekker dan.. geen surf en bloedheet.. dat er iets slechtere dagen met mooie golfjes mogen volgen!
rules rule ! beter zo !
dit weekend flat , hopen op volgende week !
Hee Neptunes,
Bedankt voor het plaatsen van de regeltjes. Hoop dat ‘kooks’ de tijd nemen om ze voor het surfen even aandachtig door te nemen.
Fuck die zon en die temperaturen!
Daar gaat mijn hart niet sneller van kloppen (wel de schaars geklede vrouwen die het weer meebrengen), i want waves! that’s what keeps me running!!!
*smeekt de weergoden om swell*
Ik zeg:
Haast onbreektbaar. Weinig surfers die die omgerekende kracht van 680 kg op een board kunnen zetten op een board.
(iemand met een beetje verstand van natuurkundige wetten kan dit beamen)
Impressive!!
toch wil een dikke lip nog weleens behoorlijke kracht uit oefenen op één punt, en de meeste dings krijg je door stoten/aanvaren
auto pakken en gieren! deze student heeft vakantie hehe;)
Waarom hebben we hier geen lekker weer EN golven???? FUCK
Een beetje swell zou wel leuk zijn zeg.
Neptunes, kun jij al zien hoelang het ongeveer nog kan duren voor er weer iets sufbaars de noordzee binnen komt?
Waar is de zee op de webcam van scheef?
Waar is de swell in Frankrijk?
Weet iemand een adresje voor ding repair, omgeving Amsterdam?
vanmiddag kwamen er toch nog wat kleine cleane lijntjes door hierzo, was best fun met een longboard
d’r ligt een leuk laag druk gebied voor de kust van ZW France te draaien!
@geezer
laat weten waneer het echt leuk kan worden in france
thanks!
@gerry: twee keer per week aktueel:
http://surfeuropemag.com/forecasts/
Laatste was 11 juni. Niet echt meer actueel dus…